فارس/ رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی از برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس خبر داد و گفت: ۳ تن از نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس، توانستند عضو هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی شوند.

سید محمد پاکمهر رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی با اشاره به برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس اظهار کرد: هر یک از نمایندگان مردم خراسان شمالی دریکی از کمیسیون‌های مجلس عضو شده‌اند و امروز انتخابات هیات رئیسه این کمیسیون‌ها در مجلس برگزار شد.
وی به نتایج به‌دست‌آمده در انتخابات‌های هیات رئیس کمیسیون‌های تخصصی مجلس اشاره کرد و گفت: در کمیسیون بهداشت و درمان حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان به‌عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد و علی‌اصغر باقرزاده و سید محمد پاک مهر نیز به‌عنوان نواب اول و دوم رییس کمیسیون انتخاب شدند.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی همچنین به نتایج انتخابات کمیسیون صنایع و معادن نیز پرداخت و افزود: عزت الله‌اکبری تالارپشتی، نماینده مردم تهران، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد و سید احمد رسولی نژاد و علی جدی، نماینده مردم شیروان نیز به ترتیب به‌عنوان نایب‌رییس اول و دوم انتخاب شدند.
پاکمهر از ریاست علیرضا منادی سفیدان بر کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز خبر داد و گفت: در این کمیسیون محمد وحیدی، نماینده مردم بجنورد و سید محمد مولوی به‌عنوان نواب اول و دوم این کمیسیون در مجلس یازدهم انتخاب شدند.
وی تصریح کرد: امان‌الله حسین پور، نماینده مردم اسفراین و همچنین علی آذری نماینده مردم قوچان و فاروج به ترتیب در کمیسیون‌های کشاورزی و عمران مجلس عضویت دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today