ایسنا/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن مجدد پروژه مجتمع تجاری و رفاهی خلیج فارس یاسوج پس از دوسال وقفه خبر داد.

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: با خلع ید پیمانکار، کار این پروژه که در موقوفه محمدحسین خان طاهری در حال اجزاست، با پیگیری‌های لازم و گرفتن بودجه از ابتدای خرداد ماه آغاز شده است.
وی بیان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با تزریق وام به موقوفه، این پروژه را به شرکت افق مشهد که برنده مناقصه بوده واگذار کرده است، همچنین اختیارات پروژه به اداره اوقاف استان داده شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: فعلا ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار اولیه به این پروژه بزرگ که در مرکز شهر یاسوج قرار دارد، اختصاص داده شد.
جنتی پور تصریح کرد: با توجه به خلع ید سرمایه‌گذار و پیمانکار پروژه، این پروژه که قرار بود در زمینی به مساحت حدود ۲۵ هزار متر اجرا شود، به ۱۸ هزار متر کاهش یافت.
وی بیان کرد: با بهره برداری از این پروژه بزرگ برای حدود 800 نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today