باشگاه خبرنگاران/ از ابتدای امسال ۶۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شده است.

سلیمان ریاحی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای اجرای طرح‌های عملیاتی و انتظامی، از ابتدای امسال ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.
وی افزود: در سه ماهه نخست امسال ۷۹۰ نفر متخلف در حوزه مواد مخدر از جمله خرده فروش، قاچاقچی، معتاد و مصرف کننده در استان شناسایی و دستگیر شد که ۱۴۲ نفر از این تعداد خرده فروش بودند.
ریاحی به انهدام هفت باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این مدت و توقیف ۳۶ دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت اشاره و اضافه کرد: سال گذشته بیش از سه تن مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.
وی با رد شایعاتی که در فضای مجازی در خصوص مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی به منظور کاهش ابتلا به ویروس کرونا و یا افزایش مقاومت بدن در صورت ابتلا به این ویروس منتشر شده بود، گفت: این مطالب از سوی افراد سودجو در فضای مجازی منتشر شده است.
ریاحی با تأکید بر اینکه سوداگران مرگ و افراد سودجو به هر بهانه در حال سوق دادن افراد به خصوص جوانان و نوجوانان به سمت مواد مخدر هستند، افزود: این مطالب هیچ گونه پایه علمی ندارد و افراد نباید با شنیدن این اخبار فریب بخورند و پلیس به صورت جدی با این افراد برخورد می‌کند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday