ایرنا/ فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری چهار نفر به قتل یک جوان شیروانی خبر داد و گفت: خانواده دختر مورد علاقه این جوان به علت مخالف با ازدواج، متهم به قتل هستند.

سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان شیروانی به پلیس آگاهی شهرستان مبنی بر اینکه فرزندشان مدتی است مفقود شده تحقیقات میدانی و تخصصی پلیس در رابطه با مشخص شدن وضعیت فرد مفقودی به قدرت دنبال شد.
وی افزود: با بررسی پرونده و همچنین دعوت از خانواده فرد مورد نظر، مشخص شد وی قرار بوده با دختری از اهالی همان منطقه که مدتی در ارتباط بوده ازدواج کند که هر دو خانواده با این موضوع مخالف بودند ازدواج کند.
سردار مظاهری اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان ۳ نفر به عنوان مظنون با هماهنگی مقام قضایی به پلیس آگاهی دعوت شدند که در نهایت بعد از اخذ اظهارات و تناقض‌گویی که وجود داشت با دستور مقام قضایی بازداشت موقت برای آن ها صادر شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی افزود: در بازرسی از محل اختفای این افراد تعداد یک دستگاه تلفن همراه متعلق به فرد مفقود شده کشف و با انجام اقدامات فنی و پلیسی کارآگاهان مشخص شد که متهمان از طریق دختر خانواده اقدام به گذاشتن قرار صوری با فرد مفقودی می کنند و در نهایت یکی از متهمان با خوراندن قرص نامعلومی وی را مسموم می کند.
وی خاطرنشان کرد: در نهایت مشخص شد متهمان فرد مفقودی را به قتل رسانده اند و جسد وی را در داخل چاهی بدون آب به عمق ۳۰ متر در اطراف روستای بیگان انداخته اند.
سردار مظاهری افزود: کارآکاهان پلیس آگاهی با همکاری سازمان های امدادی به محل مورد نظر اعزام و جسد مقتول کشف و برای بررسی بیشتر و انجام آزمایشات مربوطه به پزشکی قانونی منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی یادآور شد: افراد دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات به همراه پرونده مربوطه برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today