فارس/ چهار نمایندۀ استان قزوین، در سه کمیسیون بهداشت و درمان، صنایع و معادن و برنامه و بودجه عضویت پیدا کردند.

چهار نماینده استان قزوین در مجلس شورای اسلامی، با نهایی شدن ترکیب کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، فاطمه محمدبیگی، لطف‌الله سیاهکلی، روح‌الله عباسپور و رجب رحمانی کمیسیون‌های تخصصی خود را شناختند.
فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز، همانگونه که پیش‌بینی می‌شد و با توجه به تحصیلاتش به عضویت کمیسیون بهداشت و درمان درآمد. نماینده قزوین همچنین در انتخابات هیئت رئیسۀ این کمیسیون نیز شرکت کرده و به‌عنوان دبیر اول کمیسیون تخصصی بهداشت و درمان انتخاب شد.
لطف‌الله سیاهکلی دیگر نماینده قزوین، آبیک و البرز نیز که پیش از این دارای اولویت برای عضویت در دو کمیسیون صنایع و معاون و کمیسیون امورداخلی کشوروشوراها بود، در نهایت به عضویت کمیسیون تخصصی صنایع و معادن مجلس درآمد.
روح‌الله عباسپور نماینده بوئین‌زهرا و آوج نیز همانطور که پیش‌بینی می‌شد و در دوره‌های هشتم و نهم مجلس نیز تجربه کرده بود، به عضویت کمیسیون صنایع و معادن مجلس درآمد تا در این کمیسیون تخصصی ادامه فعالیت دهد.
رجب رحمانی نماینده تاکستان در مجلس نیز، وارد کمیسیون برنامه و بودجه شد، کمیسیونی که تجربه بالایی در ادوار گذشته مجلس در آن داشته و با کوهی از تجربه اولویت نخست نماینده تاکستان نیز بود.
با این اوصاف چهار نماینده استان قزوین در سه کمیسیون بهداشت و درمان، صنایع و معادن و برنامه و بودجه عضویت پیدا کردند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today