پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی ساوه گفت: در ادامه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۸۳ نفر شامل سارقان، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در مناطق آلوده این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی ساوه روز سه شنبه افزود: هفته گذشته با اتکا به توان تجهیزاتی پلیس و در ادامه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان طرح عملیاتی با محوریت برخورد با ناهنجاری ها در بوستان و تفرجگاه ها اجرا شد.
وی افزود: در اجرای این طرح، ۳۲ دستگاه وسیله نقلیه متخلف و یا دارای پیگرد قضائی، توقیف و تعداد ۸۳ نفر خرده فروش مواد مخدر، معتاد و سارق دستگیر و مقادیری مواد مخدر نیز از آنها کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس در شناسایی مجرمان و کشف جرائم و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، افزود: اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی باعث رضایت مندی شهروندان و استقبال آنها از تداوم این فعالیت ها شد.
سرهنگ عیسی آبادی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری، تردد وسایل نقلیه و یا افراد مشکوک و همچنین تهیه و توزیع مواد مخدر مراتب را با قید فوریت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به عنوان پل ارتباطی پلیس و مردم اطلاع رسانی کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today