فارس/ نمایندگان مردم چهارمحال و بختیاری در کمیسیون‌های کشاورزی، فرهنگی و امور داخلی مجلس مشغول به کار شدند.

نمایندگان مردم چهارمحال و بختیاری با آغاز به کار دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و برگزاری جلسات اولیه و روشن شدن تکلیف کمیسیون‌ها هر یک بنا به دغدغه و تخصص راهی یک کمیسیون شدند تا از این به بعد به صورت تخصصی‌تر کار خود را به عنوان نماینده استان ادامه دهند.
حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری، نماینده مردم شهرستان بروجن در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با توجه به فعالیت پیشین خود در حوزه آب به عضویت کمیسیون آب، کشاورزی، منابع‌طبیعی و محیط زیست مجلس درآمد که بی ارتباط با دبیری 10 ساله وی در کمیته صیانت از آب استان نیست.
حسین بامیری، نماینده مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا به عنوان نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی برگزیده شد.
براساس نتایج آراء این کمیسیون حسین بامیری و محمدحسن آصفری، نمایندگان مردم لردگان و اراک به عنوان نواب اول و دوم رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس انتخاب شدند.
قدرت‌‌الله حمزهف نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ هم به عنوان عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس انتخاب شد.
همچنین احمد راستینه، نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی به عضویت کمیسیون فرهنگی مجلس درآمد.
با آغاز رسمی کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی باید شاهد فعالیت نمایندگان چهارمحال و بختیاری و تأثیرات این فعالیت‌ها در عمران و آبادانی کشور و استان باشیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday