فارس/ معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی، از احتمال برقراری محدودیت‌های آمدوشد در استان خبر داد و گفت: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان، میزان پایبندی اقشار و اصناف مختلف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان به ‌شدت کاهش‌یافته است.

ولی‌الله حیاتی، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صمت استان باید تا ۵ روز آینده گزارشی از میزان پایبندی اقشار و اصناف به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را ارائه دهند.
وی گفت: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان میزان پایبندی اقشار و اصناف مختلف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان به‌شدت کاهش‌یافته است.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی بیان کرد: بعد از اعلام این گزارش اگر پاساژ، بوستان و یا هر صنف دیگری که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکرده باشند قطعاً تعطیل و بسته خواهند شد.
حیاتی ادامه داد: احتمال بازگشت به مقررات سخت‌گیرانه برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان را متصور خواهیم بود.
وی تأکید کرد: شواهد نشان می‌دهد ویروس کرونا به‌راحتی از بین نخواهد رفت و باید با این شرایط خودمان را هماهنگ کنیم اما عادی جلوه دادن شرایط در جامعه بسیار خطرناک خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today