فارس/ «رضا نقدی» به‌عنوان رئیس استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای سمنان و رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران سمنان معرفی شد.

ابراهیم صالحی‌عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای، طی حکمی دکتر رضا نقدی را به‌عنوان رییس استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای سمنان و رییس دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران سمنان منصوب کرد.
در حکم انتصاب نقدی آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در آموزش عالی و در جهت اجرای مصوبه دستور هفتم پنجمین نشست از دوره دوم هیأت امنا، به‌موجب این ابلاغ به سمت رئیس استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای سمنان و رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران سمنان منصوب می‌شوید.
انتظار دارد با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی، صداقت کاری و توجه به امور صرفه‌جویی در بیت‌المال با بهره‌مندی از توانایی و تجربیات مفید اساتید، محققان و کارشناسان آن مجموعه در انجام وظایف محوله اهتمام کافی را معمول دارید.
مشارکت در طراحی و تدوین سیاست‌ها و فرآیندهای اجرایی نظام تجمیع دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای، انجام امور اجرایی و مدیریتی تجمیع دانشگاه فنی و حرفه‌ای و انجام تمام امور برنامه‌ریزی، اجرایی و نظارتی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان از نقدی خواسته شده است.
دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان در حال حاضر با داشتن بیش از چهار هزار دانشجو و چهار دانشکده در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و امیرآباد دامغان در 38 رشته کاردانی و 20 رشته کارشناسی به‌عنوان تنها دانشگاه دولتی مهارتی در استان با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص، کارآفرین و متناسب با فرصت‌های جدید شغلی برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار در حوزه‌های مهارتی و تکنولوژی و همچنین افزایش اشتغال مولد و کاهش بیکاری، رسالت و مأموریت خود را دنبال می‌کند.
همچنین آمار اشتغال فارغ‌التحصیلان این دانشگاه بیش از 60 درصد است و دانشجویان این دانشگاه بیش از 60 درصد دروس خود را به‌صورت کارگاهی و آزمایشگاهی برگزار می‌کند.
هدف اصلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز خوداشتغالی، کارآفرینی و کمک به بهره‌وری نیروی کار است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today