فارس/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام باند سارقان قطعات و محتویات خودرو در کرمانشاه خبر داد.

سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از وقوع چند سرقت از قطعات و محتویات خودروی شهروندان کرمانشاهی، تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: کارآگاهان تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی عاملان سرقت آغاز و موفق شدند با انجام کارهای اطلاعاتی یک باند سه نفره را شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرکننده اعضای باند سرقت را در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر کرمانشاه دستگیر کردند.
وی افزود: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب 72 فقره سرقت قطعات و محتویات خودروی شهروندان در سطح شهر اعتراف کردند.
جاویدان همچنین از شناسایی یک مالخر در این رابطه خبر داد و گفت: این فرد نیز با راهنمایی اعضای باند دستگیر و به جرم خود مبنی بر خرید اموال مسروقه اعتراف کرد.
وی همچنین با اشاره به کشف بخش زیادی از وسایل سرقت شده، از تلاش برای شناسایی افراد مالباخته خبر داد و گفت: سارقان و مالخر دستگیر شده برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today