باشگاه خبرنگاران/ رییس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمان از سفر دو روزه وزیر جهادکشاورزی به استان کرمان خبر داد.

محمدجواد عبدالکریمی، رییس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمان از سفر دو روزه وزیر جهاد کشاورزی به استان کرمان خبر داد و گفت: عصر امروز چهارشنبه چهارم تیرماه وزیر جهاد کشاورزی به‌منظور افتتاح و بازدید از چند طرح کشاورزی به استان کرمان سفر خواهد کرد.
وی در تشریح برنامه‌های سفر وزیر جهاد کشاورزی به کرمان بیان کرد: کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی، در بدو ورود به کرمان و به منظور ادای احترام به مقام شامخ شهید حاج قاسم سلیمانی، در گلزار شهدای کرمان حضور پیدا خواهد کرد و سپس نشستی با تشکل‌های مردم نهاد و کلنگ‌زنی ساختمان جهاد کشاورزی را در برنامه‌های روز اول سفر به کرمان خواهد داشت.
رییس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمان با بیان اینکه وزیر جهادکشاورزی فردا به شهرستان‌های بردسیر، بافت و ارزوئیه سفر می کند، تصریح کرد: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی دو طرح کشاورزی در شهرستان بردسیر و بافت و بازدید از طرح‌های کشاورزی شهرستان‌های ارزوئیه و بافت از دیگر برنامه‌های سفر وزیر جهادکشاورزی به استان کرمان خواهد بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar