باشگاه خبرنگاران/ مسئول هیئت شهدای گمنام منوجان گفت: دو زوج جوان منوجانی پیوند آسمانی خود را در کنار گلزار شهدای گمنام جشن گرفتند.

حجت الاسلام سجاد زارعی، مسئول هیئت شهدای گمنام منوجان گفت: دو زوج منوجانی مراسم ازدواج خود را در اوج سادگی و صمیمیت در کنار مزار دو شهید گمنام این شهرستان در فضایی معنوی جشن گرفتند.
وی افزود: در روز‌هایی که مسائل و مشکلات اقتصادی و این ویروس منحوس بر جنبه‌های مختلف زندگی مردم سایه افکنده است دو زوج منوجانی "خادم شهدا" با حضور در فضایی صمیمی و معنوی و به سادگی با یک توکل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زندگی مشترک خود را کنار شهدای گمنام با رنگ، بوی معنوی آغاز کردند.
زارعی هدف از اقدام این دو زوج را ترویج فرهنگ ازدواج آسان به همراه معنویت و تجدید میثاق با شهدا بیان کرد و گفت: کسانی که اول زندگی ‌با شهدا عهد و پیمان می‌بندند قطعا مشق شهدا سرلوحه زندگی آنهاست و رنگ و بوی معنوی خواهد گرفت.
وی افزود: این بچه‌ها از اعضای کمیته خادمین شهدای گمنام منوجان بودند که با مشورت و رضایت خودشان این کار را انجام دادند و ما هم از این اقدام شایسته آن‌ها پیروی و برای برگزاری این جشن سراسر آسمانی و معنوی به آن‌ها کمک کردیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar