باشگاه خبرنگاران/ معاون امور اقتصادی استانداری ایلام با بیان اینکه تمام تلاش در استان برآن است تا هیچ واحد تولیدی در ایلام تعطیل نشود، گفت: جهش تولید مستلزم فعال بودن واحد‌های تولیدی است.

حیدر نعمتی معاون امور اقتصادی استانداری ایلام اظهار کرد: جهش تولید مستلزم فعال بودن واحد‌های تولیدی است و ما اجازه نمی‌دهیم واحد تولیدی در ایلام تعطیل شود.
وی بیان کرد: توسعه سرمایه‌گذاری در استان اولویت نخست بوده و در این راستا تمام توان را به کار برده‌ایم که بتوانیم سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری در استان ایلام راغب کنیم.
معاون امور اقتصادی استانداری ایلام اقدام و عمل جهادی را راهکار پیشگیری از تعطیلی واحد‌های تولیدی و رونق تولید و توسعه استان عنوان کرد و افزود: امروز کشور ما تحریم‌های غیرقانونی مواجه و غلبه بر این شرایط عزم ملی و اقدام جهادی می‌طلبد که برآن مقید هستیم.
نعمتی، به دستور صریح و روشن رئیس جمهور مبنی بر حمایت از تولید و رفع موانع تولید اشاره و یادآورشد: در اجرای دستور صریح و شفاف ریاست محترم جمهور هیچ بانکی حق تعطیلی و تملک واحد‌های تولیدی را به بهانه بدهی معوقه ندارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today