باشگاه خبرنگاران/ فرماندار جیرفت گفت: همه تالار‌های پذیرایی در این شهرستان بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، تا اطلاع بعدی تعطیل است.

ابوذر عطاپور وزیری، فرماندار شهرستان جیرفت اظهار کرد: فعالیت تالار‌های پذیرایی در شهرستان جیرفت بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا با ۵۰ درصد ظرفیت و نظارت مرکز بهداشت آغاز شد.
وی با بیان اینکه تالار‌های پذیرایی در شهرستان از اسفندماه تعطیل هستند، افزود: این شروع فعالیت فقط یک روز انجام شد که از روز بعد مجدد با توجه به قرمز بودن شرایط شهرستان جیرفت فعالیت تالار‌ها تعطیل شد.
فرماندار جیرفت با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای پیشگیری از بیماری کرونا، گفت: تالار‌های پذیرایی، باشگاه‌های ورزشی همچنان تعطیل هستند، در بازار و ادارات تیم‌های نظارتی برای نظارت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشکیل شده است.
عطاپور وزیری اظهار کرد: متاسفانه در بعضی از ادارات کارمندان به بیماری کرونا مبتلا شدند و موضوع پیشگیری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به شدت پیگیری می‌شود.
وی افزود: بیشتر در بحث آگاه سازی مردم فعالیت می‌شود، مراکز و خانه‌های بهداشت، شورا‌ها و دهیاری‌ها توجیه شدند که مردم را از این بیماری آگاه کنند.
عطاپور وزیری بیان کرد: محدودیت‌هایی که ایجاد شده برای جلوگیری از تجمعات است تالار‌های پذیرایی تعطیل هستند و اجازه برگزاری تجمعات داده نمی‌شود و چنانچه جایی تجمعی که مجوز نداشته باشد و برگزار شود برخورد قانونی می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar