سایت خبری راه دانا/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مرد جوانی که به دلیل اختلاف مالی خواهر خود و سه فرزند وی را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود با هوشیاری کارآگاهان پلیس مهرستان در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان نیز در این رابطه گفت: ساعت 19 دوم تیر ماه سال جاری در پی اعلام مرگ مشکوک چهار عضو یک خانواده و پیدایش اجساد آنها از داخل چاه آب منزلشان، واقع در یکی از روستاهای مهرستان، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور کارآگاهان در محل حادثه، جسد زنی 45 ساله به همراه اجساد سه فرزندش که یک پسر 16 ساله و دو دختر 11 و 13 ساله بودند توسط ماموران آتش نشانی از داخل چاه 20 متری منزل بیرون آورده شدند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس، برادر بزرگ زن متوفی با مراجعه به مأموران اذعان کرد که چند ساعت قبل از پیدایش اجساد، برای دیدار با خواهرش به منزل آنها آمده بود از غیبت وی و بچه هایش متعجب می شود که پس از سه ساعت پیگیری و جست و جوی بی نتیجه، با کمک اعضای خانواده خود و همسایگانش اقدام به جست و جوی دقیق تمام نقاط منزل می کنند که در پی آن یکی از برادرانش، با مشاهده اجساد خواهر و فرزنداش در درون چاه آب بلافاصله با آتش نشانی و پلیس 110 تماس می گیرند.
قنبری تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیق از اعضای خانواده زن متوفی با اظهارات ضد و نقیض برادر کوچکتر متوفی، که اولین بار اجساد را داخل چاه آب پیدا کرده بود مواجه شده و به وی مشکوک می شوند.
قنبری خاطرنشان کرد: با جمع آوری سرنخ های موجود و انجام یک سری اقدام تخصصی شک کارآگاهان پلیس به یقین تبدیل و پس از هماهنگی قضایی برادر کوچتر این زن به اتهام قتل خواهر و اعضای خانواده اش، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، این متهم 28 ساله که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت در بازجویی های تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی اعتراف و اقرار کرد که به دلیل یکسری مسائل مالی به مدت دو سال با خواهر خود اختلاف داشت و به همین دلیل تصمیم به قتل او گرفت.
قنبری در خصوص نحوه ارتکاب متهم به این قتل هولناک، گفت: متهم با مراجعه به منزل خواهرش اقدام به ریختن سمی مهلک داخل غذای اعضای خانواده کرد و از منزل خارج شد و پس از گذشت دو ساعت با مراجعه مجدد به منزل، اجساد آنها را داخل چاه آب انداخت.
وی گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today