مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به روند صعودی ابتلا به کرونا در این استان، گفت: احتمال برقراری محدودیت های کرونا در چهارمحال و بختیاری وجود دارد.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد: روند ابتلا به کرونا در این استان افزایشی شده است و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و خودداری مردم از تشکیل تجمعات و حضور در اماکن عمومی ضروری است.
وی گفت: در صورت ادامه سیر صعودی تعداد مبتلایان به بیماری کرونا، محدودیت‌های روزهای اوایل شیوع این بیماری مجدداً اعمال خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: هرگونه تصور در خصوص ضعیف‌تر شدن قدرت کرونا ویروس اشتباه است، این ویروس نه تنها ضعیف‌تر نشده، بلکه همچنان با قدرت سرایت بالا در کمین افراد جامعه به ویژه سالمندان و بیماران زمینه‌ای است.
وی تاکید کرد: افرادی که از ماسک استفاده می‌کنند بیش از ترس از ابتلا به بیماری کرونا نگران سلامت دیگران هستند و به جان اطرافیان خود احترام می‌گذارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: از آنجایی که توان کادر درمانی با طولانی شدن مدت زمان بروز بیماری نوپدید کووید ۱۹ کاسته شده و ظرفیت‌های مراکز درمانی استان در بستری بیماران مبتلا به کرونا محدود است، در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم، خطر شیوع مجدد بیماری کووید ۱۹ و افزایش موارد مرگ و میر ناشی از آن بالا است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday