فارس/ پروژه هتل چهار ستاره و مرکز تجارت پسته در مساحت ۷۰ هزار مترمربع در دامغان احداث می‌شود.

ابوالفضل کلایی رئیس انجمن توسعه پایدار دامغان اظهار کرد: انجمن توسعه پایدار دامغان با تلاش‌های خود از سال‌های اخیر سرمایه‌گذاران بسیاری را در بخش‌های کشاورزی و صنعت به شهرستان دامغان گسیل داشته است.
وی بیان کرد: امروز این انجمن قصد دارد تا پروژه‌ای بسیار بزرگ با عنوان هتل چهار ستاره و مرکز تجارت پسته را در مساحت ۷۰ هزار مترمربع احداث کند.
رئیس انجمن توسعه پایدار دامغان اضافه کرد: پروسه واگذاری زمین برای احداث این مجموعه علی‌رغم مصوبات صورت گرفته، طولانی شده و امروز مطالبه این انجمن تسریع در روند امور در این حوزه است.
کلایی بیان کرد: این پروژه مقرر است با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در شهرستان دامغان در دو بخش گردشگری جهانگردی و تجارت احداث شود.
وی افزود: ۱۵۰ اتاق، رستوران، سالن ورزشی، استخر، تالار پذیرایی و ... از جمله امکانات در نظر گرفته شده برای این هتل چهار ستاره است.
رئیس انجمن توسعه پایدار دامغان اضافه کرد: با توجه به جاذبه‌ها و بناهای تاریخی گردشگری و همچنین پسته، دامغان را به یکی از مقاصد گردشگران و توریست‌ها تبدیل کرده که راه‌اندازی این پروژه و مرکز تجارت را امری ضروری می‌سازد.
جلسه هماهنگی و پیگیری مسائل و موارد مرتبط با احداث طرح هتل چهار ستاره گردشگری و مرکز تجارت جهانی پسته دامغان (شرکت نگین صددروازه دامغان و انجمن توسعه پایدار دامغانی‌های مقیم مرکز) به ریاست استاندار سمنان در سالن جلسات غدیر استانداری برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today