باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه استان ایلام از اعمال محدودیت ترافیکی برای آرامستان‌های سراسر استان در روز‌های پنج شنبه و جمعه هفته جاری خبر داد.

سرهنگ رضا همتی زاده، رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: برابر مصوبات ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا، در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از تجمع مردم در آرامستانه‌های سراسر استان و جهت پیشگری از اپیدمی ویروس منحوس کرونا از مردم خواست تا از حضور در آرامستان‌ها خودداری کنند.
وی افزود: با توجه به شیوع بیماری ویروس کرونا و انتشار آن در محیط‌های جمعی و در راستای توصیه‌های موکد و پیشگیرانه مسئولان بهداشت و درمان و اهمیت موضوع جهت جلوگیری از انتقال آن از کلیه هموطنان عزیز به خصوص رانندگان وسایل نقلیه تقاضا داریم از تردد‌های غیرضرور در جاده‌ها خودداری کنند.
سرهنگ همتی زاده ادامه داد: علاوه بر اعمال محدودیت ترافیکی در ورودی آرامستان‌ها همچنین اماکن متبرکه و برخی مسیر‌های فرعی و روستایی منتهی به مکان‌های تفریحی و گردشگری تا اطلاع بعدی مسدود می‌شوند.
رئیس پلیس راه استان ایلام عنوان کرد: کلیه اقدامات مذکور در راستای مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری برای مقابله با انتشار این ویروس در استان به اجرا در می‌آید و کارکنان پلیس با رانندگان خاطی برابر قانون رفتار خواهند کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today