باشگاه خبرنگاران/ رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور از افتتاح هزار و ۸۶۰ واحد مسکونی محرومان و سیل زدگان راز و جرگلان خبر داد.

بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با بیان اینکه ۳ هزار و ۴۰۰ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۱۴۳ میلیارد تومان در خراسان شمالی ایجاد شد، گفت: این شاخص امسال به ۵ هزار شغل با اعتبار ۱۷۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد.
وی با اشاره به نصب پنل‌های خورشیدی برای مددجویان سالمند و دارای بیماری صعب العلاج، افزود: نصب پنل‌های خورشیدی به عنوان منبع درآمد برای این افراد محسوب می‌شود.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با ابراز خرسندی از اتحاد و انسجام موجود در خراسان شمالی، عنوان کرد: اجرای طرح مواسات و همدلی و اطعام مهدوی با توزیع ۲۴۰ هزار غذای گرم و ۳۱ هزار بسته‌ی غذایی خشک در سطح استان خراسان شمالی قابل تقدیر است.
بختیاری سفر به مانه وسملقان و کلنگ زنی ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان و بازدید از طرح‌های اشتغالزایی این منطقه را از برنامه‌های کاری امروز پنجشنبه اعلام کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today