باشگاه خبرنگاران/ معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست کردستان گفت: یک واحد دانه بندی شن و ماسه به دلیل نداشتن مجوز‌های زیست محیطی در دیواندره پلمب شد.

اقبال حمیدی معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست کردستان اظهار کرد: طبق بازدید به عمل آمده محرز شد که یک واحد دانه بندی شن و ماسه فاقد هرگونه مجوز قانونی و پروانه تأسیس برای فعالیت بود و بر اساس ماده ۱۴ قانون حفاظت، بهسازی و جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی با اخذ دستور قضایی پلمب شد.
وی افزود: با توجه به اخطاریه‌های زیست محیطی صادره، متأسفانه این واحد نسبت به کسب مجوز‌های قانونی اقدامی انجام نداده و به استناد مواد ۱۱ و ۱۴ قانون حفاظت و بهسازی و جلوگیری از آلودی‌های محیط زیست و با هماهنگی و دستور دادستان این شهرستان از ادامه فعالیت‌های آن ممانعت بعمل آمد و پلمب آن تا کسب مجوز‌های قانونی و اخذ پروانه فعالیت ادامه خواهد داشت.
حمیدی تأکید کرد: برخورد جدی وقاطع با مخربین محیط زیست در رأس برنامه‌های این اداره بوده و در این راستا ازهیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online