مهر/ سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور قیمت مصوب مرغ در سطح استان ۱۵ هزار تومان است و فروش بیش از این رقم تخلف محسوب می‌شود.

علی تشنه دل، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان با اشاره به گرانی مرغ و تخم مرغ بیان کرد: ستاد تنظیم بازار کشور نرخی را مصوب کرد که تمام عرضه‌کنندگان گوشت مرغ و تخم‌مرغ باید به آن پایبند باشند و تخطی از آن تخلف است.
وی افزود: قیمت مصوب تخم‌مرغ درب مرغداری ۹ هزار و ۵۰۰ تومان و برای مصرف‌کننده ۱۱ هزار تومان از سوی ستاد تنظیم بازار اعلام‌شده است.
سرپرست صنعت معدن و تجارت سمنان گفت: قیمت مرغ زنده نیز ۱۰ هزار تومان و قیمت گوشت مرغ تازه برای مصرف‌کننده نیز ۱۵ هزار تومان به اضافه پنج درصد بر اساس کرایه حمل و سایر هزینه‌ها متناسب با وضعیت در سایر شهرستان‌ها است.
تشنه دل از تمرکز بازرسی‌ها بر اقلام پروتئینی خبر داد و ابراز کرد: در دو ماه گذشته ۱۰ هزار و ۶۵۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان سمنان انجام و ۸۲۱ مورد پرونده تخلف مانند گران‌فروشی، درج نکردن قیمت، تقلب و… ایجاد شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today