باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از وقوع یک فقره قتل بر اثر نزاع در ماهان و دستگیری متهم و همدستش کمتر از ۸ ساعت در عملیات ماموران انتظامی بخش ماهان خبر داد.

محمدرضا فداء، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری و نزاع منجر به جرح در بالای باغ شاهزاده کرمان، بلافاصله مأموران انتظامی این بخش به محل اعزام شدند.
وی با بیان اینکه در بررسی اولیه مأموران مشخص شد در این نزاع سه نفر با یکدیگر درگیر شدند، افزود: در این درگیری یک نفر به علت چاقو خوردگی در محل فوت و ضاربان متواری شده اند.
فداء ضمن اشاره به اینکه ماموران انتظامی با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند دو متهم اصلی پرونده را در کمتر از هشت ساعت دستگیر کنند، افزود: متهمان در بازجویی‌های تخصصی انجام شده توسط ماموران انتظامی لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی خود معترف شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در خاتمه با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی، شهروندان را به خویشتنداری، صبر و حوصله در اتفاقات روزمره زندگی توصیه کرد و گفت: با لطف خداوند متعال پلیس شهر کرمان این قابلیت را دارد که مجرمین هر نوع جرم و جنایت خشن را در کمترین زمان ممکن دستگیر کنند که آمار مثبت برخورد با جرائم خشن در ادوار گذشته موید این مطلب است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar