ایسنا/ سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی اسفراین از دستگیری ۲۴ نفر معتاد متجاهر با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم‌خیز این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه پور، سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی اسفراین گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و به جهت مقابله و برخورد با معتادان متجاهر و پاکسازی مناطق آلوده شهرستان با به کارگیری تمام توان و امکانات انتظامی در سطح شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی با بیان اینکه با تلاش ماموران ۲۴ معتاد متجاهر و تعدادی از متهمان متواری نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، افزود: متهمان متواری بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی و دو نفر از معتادان متجاهر نیز به کمپ ترک اعتیاد معرفی شدند.
سرپرست فرماندهی انتظامی اسفراین مهم‌ترین هدف اجرای این گونه طرح ها را افزایش امنیت و آرامش، مقابله با آسیب‌های اجتماعی و جلب رضایتمندی مردم برشمرد و ضمن قدردانی از همراهی شهروندان از آنان خواست هر گونه فعالیت مشکوکی را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today