ایرنا/ فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: ۵۷ متخلف شکار و صید در سه ماه گذشته در زیستگاه‌ها و مناطق حفاظت شده استان اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

مرتضی جمشیدیان، فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان روز پنجشنبه به ایرنا گفت: از متخلفان یاد شده هشت قبضه سلاح مجاز، ۶ قبضه سلاح غیرمجاز، ۱۷ فشنگ ساچمه، ۱۵ تیر فشنگ گلوله‌ای، ۶ دستگاه دوربین چشمی، تور ماهیگیری، چاقو و سایر ادوات شکار و صید کشف و ضبط شد.
وی اظهار کرد: در این مدت همچنین به ۲۳ مورد صید غیر مجاز آبزیان، ۲۰ مورد شکار غیرمجاز پستانداران و هشت مورد بوته کنی در خوانسار رسیدگی و برخورد قانونی شد.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعداد شروع به شکار متخلفان شکار و صید شناسایی شده را هفت فقره عنوان کرد و افزود: در این مدت لاشه یک راس قوچ، چهار راس پازن، یک راس میش، دو عدد سمور، پنج کل و آهو، هفت راس بز و بزغاله کشف و ضبط شد.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعداد تخلف شکار و صید را در یک ماه گذشته ۲۶ مورد عنوان کرد و افزود: در این مدت ۹۰۷ اخطاریه‌ زیست محیطی توسط یگان حفاظت محیط زیست صادر شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today