باشگاه خبرنگاران/ وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: متخصصان سازمان هوایی کشور در تحریم توانستند به دستاورد‌های بزرگی دست یابند.

سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در مراسم بهره برداری از سه فروند هواپیمای جت جنگنده پیشرفته کوثر با بیان اینکه سال ۹۷ اولین فروند جنگنده کوثر رونمایی شد، گفت: بعد از اینکه در ۳۱ مرداد ۹۷ اولین فروند جت پیشرفته ایرانی کوثر رونمایی و تحویل نیروی هوایی و در آبان همان سال خط تولید این جت رونمایی شد، امروز شاهد رونمایی از سه فروند جنگنده تولید شده از این مدل هستیم که نشان دهنده تلاش متخصصان عزیز ما در شرایط کرونایی است.
وی با اشاره به اینکه این طرح یک طرح مهم ملی است، افزود: در کنار ساخت این هواپیما‌ها به دستاورد‌های بزرگی رسیده ایم و امکان زیر ساخت سامانه‌ها فراهم شده است.
حاتمی با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان محکم در میدان کار هستند، گفت: متخصصان کشورمان در بالاترین استاندار‌های موجود هوایی کار می‌کنند و تحریم‌ها توانمندی‌های پژوهشگران و متخصصان داخلی بیشتر می‌کند.
حاتمی افزود: دشمنان امروز با محدودیت‌های صادراتی می‌خواهند جلوی پیشرفت مارا بگیرند، اما باید بدانند که راهمان را ادامه می‌دهیم و محصولات خود را به کشور‌های دنیا صادر خواهیم کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today