باشگاه خبرنگاران/ رئیس شبکه دامپزشکی قروه از کشف و ضبط ۵۰ کیلوگرم گوشت چرخ کرده فاسد در قروه خبر داد.

کامبیز نجفی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان قروه گفت: در جریان بازرسی کارشناسان بهداشت عمومی این شبکه از مراکز عرضه فرآورده‌های خام دام و طیور شهرستان قروه مقدار ۵۰ کیلوگرم گوشت چرخ کرده غیرقابل مصرف و فاسد از یک قصابی کشف و ضبط شد.
وی افزود: بلافاصله پس از کشف گوشت، صورتجلسه و پرونده‌ای برای ارجاع به مراجع قضایی تشکیل و ارسال شد، مقام قضایی پس از بررسی اسناد و مدارک مربوطه به علت عرضه گوشت چرخ کرده غیرقابل مصرف و تهدید علیه بهداشت عمومی دستور پلمب قصابی یاد شده را تا اطلاع ثانوی صادر کرد و حکم مربوطه پس از حضور نماینده اداره اماکن نیروی انتظامی شهرستان به مرحله اجرا درآمد.
نجفی ادامه داد: طبق ضوابط سازمان دامپزشکی کشور بایستی گوشت چرخ‌کرده در حضور مشتری تهیه شود و همشهریان بایستی از خرید گوشت قیمه از قبل آماده شده خودداری کنند.
رئیس شبکه دامپزشکی قروه از عموم مردم خواست که در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در زمینه فرآورده‌های خام دامی مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۵۱۲ به صورت شبانه روزی گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online