مهر/ فرمانده انتظامی کردستان گفت: سه نفر از اعضای یک باند سرقت از منازل مسکونی شناسایی شدند که پس از دستگیری به ۴۷ فقره سرقت در شهرستان سنندج اعتراف کردند.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در برخی از مناطق شهرستان سنندج موضوع شناسایی و دستگیری عوامل سرقت در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه‌دار، مأموران تحقیقات خود را آغاز و موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار و حرفه‌ای منزل شدند و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: سارق در تحقیقات تخصصی به عمل آمده به سرقت از اماکن خصوصی و منزل در سنندج با همکاری دو نفر از همدستانش اعتراف کرد که با تلاش مأموران دو همدست وی نیز طی یک عملیات دستگیر شدند.
سردار آزادی یادآور شد: با ارائه شواهد و مدارک از سوی مأموران، متهمان در مجموع به ۴۷ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و گوشی‌های تلفن همراه اعتراف کردند.
وی با اشاره به دستگیری سه مالخر در این عملیات، بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری اموال مسروقه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online