خبرگزاری پلیس/ فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک گروگانگیر و رهایی گروگان طی عملیات سه ساعته خبر داد.

سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در پی مراجعه یک نفر به کلانتری "ملک شهر" شهر اصفهان و اعلام اینکه فردی برادر او را گروگان گرفته و طی تماس تلفنی تقاضای 50 میلیون ریال برای آزادی او کرده، بلافاصله عوامل تجسس و انتظامی وارد عمل شدند.
وی افزود: بلافاصله ماموران دایره تجسس کلانتری "ملک شهر" یک سری اقدامات تخصصی را آغاز و متوجه شدند فرد گروگانگیر در هسته مرکزی شهر اصفهان است.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: یک گروه از ماموران مجرب انتظامی وارد عمل شدند و کمتر از سه ساعت پس از گروگانگیری فرد گروگانگیر را شناسایی و دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه گروگان نیز آزاد شد، بیان کرد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فرد گروگانگیر مبلغ 20 میلیون ریال از گروگان دریافت و تقاضای 50 میلیون ریال از خانواده او کرده بود که با یاری خدای متعال و عملیات به موقع پلیس در رسیدن به هدف خود ناکام ماند.
میرحیدری گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و فرد گروگانگیر پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی استان اصفهان از شهروندان خواست، در همه حال مراقب خود باشند و به افراد غریبه اعتماد نکنند و درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مانند اینکه فردی را به زور سوار خودرو می کنند مشخصات خودرو و راننده را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today