فارس/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: در سه ماه سپری شده از سال جاری 821 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 672 کیلو و 580 گرم بوده 22 درصد رشد نشان می دهد.

علی‌رضا دلیری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: بیشترین مواد کشف شده متعلق به تریاک با 752 کیلوگرم بوده که این مقدار کشفیات نسبت به سال گذشته 22 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: در این مدت همچنین حدود 14 و نیم کیلوگرم شیشه و یک و نیم کیلوگرم حشیش نیز توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کشف شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاهتصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام شده کشف 145 هزار و 177 عدد انواع قرص روانگردان بود که نسبت به سال گذشته با رشد 601 درصدی مواجه بوده است.
دستگیری بیش از 1100 نفر در ارتباط با مواد مخدر
ری در ادامه از دستگیری یک هزار و 196 نفر از قاچاقچیان، توزیع کنندگان، خرده فروشان، نگهدارندگان، حمل کنندگان و مشارکت و تولیدکنندگان خبر داد.
دلیری یادآوری کرد: خرده فروشان مواد مخدر با 871 نفر و معتادان متجاهر با 214 نفر بیشترین آمار دستگیری ها را به خود اختصاص داده اند.
سرهنگ دلیری همچنین از توقیف 90 دستگاه خودرو، کشف 8 قبضه سلاح و انهدام 10 باند در سه ماه سپری شده از سال جاری خبر داد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today