فارس/ رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری فردی خبر داد که کشاورز میانسالی را به دنبال درگیری حین شخم زدن زمین به قتل رسانده بود.

پرویز نظری رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: به دنبال یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای کوزران که میان تعدادی از اهالی روستا اتفاق افتاد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با تحقیقات گسترده خود و بازجویی از افراد شرکت کننده در درگیری موفق به شناسایی عامل قتل شدند و این شخص نیز به جزم خود اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه تصریح کرد: فرد قاتل در تشریح جزئیات حادثه عنوان کرد که در حین شخم زدن زمین کشاورزی خود با یک دستگاه تراکتور بوده که ناخواسته وارد زمین کشاورزی همسایه که فرد مقتول بوده وارد شده است.
وی یادآور شد: این فراد عنوان کرد که در همین حین مقتول که 54 ساله بود همراه با پسرش به سمت وی آمده اند و شروع به کتک زدن او کرده اند و پس از ان پدر و برادر وی نیز برای کمک وارد قائله درگیری شده اند.
نظری ادامه داد: طبق اظهارات فرد قاتل وی برای کمک به پدرش با یک چوب دستی ضربه ای به سر فرد مقتول وارد و سبب مرگ او می شود.
سرهنگ نظری تصریح کرد: با ثبت این اظهارات فرد قاتل برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today