صدا و سیما/ نماز جمعه فردا در تمامی شهرهای استان مرکزی اقامه می‌شود.

حجت‌الاسلام حاجی‌پور، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: براساس ابلاغیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و تصمیم مقامات استانی، نماز جمعه فردا ششم تیرماه در تمام شهرهای استان اقامه می‌شود.
حجت‌الاسلام حاجی‌پور افزود: بعداز هماهنگی با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و اعلام شهر‌های سفید از سوی ستادملی مقابله با کرونا و هماهنگی با نماینده محترم، ولی فقیه در استان مرکزی و مسئولان بهداشتی استان مرکزی مقرر شد نماز جمعه در همه مناطق استان مرکزی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اقامه می‌شود.
او از مردم درخواست کرد با همراه داشتن مهر، سجاده و قرآن؛ بهداشت فردی و فاصله اجتماعی را در میعادگاه‌های نماز جمعه رعایت کنند.
از نهم اسفند ماه اقامه نماز جمعه در استان مرکزی به دلیل شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمد و بعد از بهتر شدن اوضاع با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و کمیته پدافند زیستی استان مرکزی اقامه نماز جمعه در استان بعد از یازده هفته تعطیلی از شهرستان خنداب آغاز شد.
به مدت دو هفته نماز جمعه در استان مرکزی فقط در شهر‌های خنداب و جاورسیان برگزار می‌شد و پس از آن تعداد این شهر‌ها به تدریج افزایش یافت و اکنون اقامه نماز جمعه در همه شهر‌های استان مرکزی برقرار شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today