باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه از کشف ۲ دستگاه خودروی سرقتی و دستگیری سارق در کمتر از نیم ساعت طی یک عملیات پلیسی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین اصانلو، فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت دو دستگاه خودرو‌ی سواری پژو پارس و سمند از یکی از شهرستان‌های همجوار موضوع به صورت ویژه در دستور کارماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
او افزود: برابر هماهنگی به عمل آمده با مقام قضائی نسبت به اجرای طرح مهار توسط ماموران اقدام که در کمتر از نیم ساعت، یکی از خودرو‌ها در اتوبان قزوین-زنجان متوقف و سارق دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال شد.
سرهنگ اصانلو گفت: یکی دیگر از خودرو‌ها در محور ابهر-زنجان به صورت بلاصاحب کشف و به پلیس آگاهی انتقال شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه با اعلام اینکه سارق دستگیر شده، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد گفت: از شهروندان و ساکنان مجتمع‌ها و آپارتمان‌ها درخواست کرد تا نسبت به نصب دزدگیر، دوربین مداربسته و استخدام نگهبانان متعهد و کارآمد برای حفاظت ونگهبانی از اماکن، تاسیسات و ... اقدام کنند و ضمن برداشتن سوییچ و مدارک مهمه از داخل خودرو، نسبت به بسته بودن درب خودرو‌ها و پارکینگ‌ها اطمینان کامل حاصل نمایند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today