مهر/ استاندار زنجان از برخورد جدی نیروی انتظامی با برگزارکنندگان مراسم تجمعی خبر داد.

فتح‌الله حقیقی، استاندار زنجان با بیان اینکه موضوع شیوع ویروس کرونا کماکان یک موضوع جدی بوده و نباید خیال کنیم که همه چیز تمام شده است، گفت: نیروی انتظامی با کسانی که بخواهند مراسم تجمعی در استان برگزار کنند، برخورد جدی خواهد کرد.
وی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین اولویتی که مردم استان به لحاظ شرایط منطقه باید مدنظر داشته باشند، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی است، افزود: زنجان جزو استان‌هایی است که دو تست حرفه‌ای به صورت پایلوت در آن انجام می‌شود که یکی سرپایی و دیگری پادتن است.
استاندار زنجان زنجان با یادآوری اینکه متاسفانه در برخی مواقع شاهد این موضوع تاسف‌بار در استان هستیم که عده‌ای از افراد اقدام به برگزاری مخفیانه مراسم تجمعی می‌کنند که این موضوع با توجه به شرایط امروز استان به هیچ وجه قابل بخشش نیست، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم برگزاری مراسم عزا و عروسی، کادر درمانی استان را بیش از این درگیر خود کند.
حقیقی با اشاره به اینکه امروز به عینه می‌بینیم که مردم بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در معابر تردد می‌کنند که این موضوع می‌تواند تهدیدی جدی برای افزایش مبتلایان به بیماری کرونا در استان باشد، ادامه داد: نباید اجازه دهیم تا برخی اقدامات نسنجیده در شرایط کنونی باعث به خطر افتادن جان ما و خانواده‌مان شود که در این راستا نیروی انتظامی برخوردهای لازم را به عمل خواهد آورد.
استاندار زنجان با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی، قصور از سوی هیچ مدیری پذیرفته نیست، خاطرنشان کرد: امروز در شرایطی قرار داریم که همه مصوبات ستاد مبارزه با کرونا باید مو به مو اجرا شده و هیچ اما و اگری از سوی مدیری بر این مصوبات آورده نشود و هر مدیری که قادر به مدیریت این شرایط نیست می‌تواند مدیریت را رها کند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today