باشگاه خبرنگاران/ مصطفی گل محمدی به ‌عنوان رئیس مرکز بهداشت بیجار معرفی شد.

آئین تکریم حسن ملکی و معارفه مصطفی گل‌محمدی به عنوان رئیس مرکز بهداشت دیارگروس، صبح امروز با حضورمعاون امور بهداشتی، مدیر شبکه بهداشت ودرمان و جمعی از کارشناسان بهداشتی در محل سالن اجتماعات ستاد شبکه بهداشت بیجار برگزار شد.
ابراهیم قادری معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن قدردانی از زحمات کادر بهداشتی و درمانی بیجار در این مراسم اظهار کرد: تکریم و معارفه، تجدید میثاق مجدد کارکنان و مسئولین برای ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی به مردم است.
وی همکاری وتعامل را لازمه پیشرفت مجموعه عنوان کرد و گفت: همکاری و همیاری مضاعف پرسنل، با دکتر گل محمدی راه را برای موفقیت و پیشرفت مجموعه و خدمات رسانی با کیفیتی بهتر به مردم را هموار‌تر می‌سازد.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با تاکید بر تفکر تیمی در اجرای تصمیمات تصریح کرد: مدیریت جدید، بهره مندی از همه سلایق و تفکرات و بهره‌گیری از تجربیات سرمایه انسانی قوی را سرلوحه امور مدیریتی قرار دهد.
قادری افزود: همه پرسنل به سهم خود در راستای ارتقای شاخص‌های سلامت و ارتقای خدمات رسانی تلاش می‌نمایند و این تلاش در راه دست یابی به خدمت رسانی برتر است.
وی عنوان کرد: شهرستان بیجار دارای موقعیت استراتژیک مناسب و سرمایه‌های انسانی خوبی است و مدیریت جدید از این استعداد بهره گیرد.
در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از رئیس پیشین، حسن ملکی تقدیر به عمل آمد و مصطفی گل‌محمدی به عنوان رئیس جدید مرکز بهداشت معرفی شد.
لازم به ذکر است؛ مصطفی گل محمدی بومی شهرستان بیجار و پزشک عمومی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online