ایرنا/ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: اکنون مهلت سه ماهه تعویق پرداخت قبض‌ آب به سبب بیماری کرونا پایان یافت و از مشترکان در خواست می‌شود نسبت به پرداخت قبض آب اقدام کنند تا میزان بدهی آنان افزایش نیابد.

عبدلاحمید حمزه پور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر اظهار کرد: در پی شیوع گسترده بیماری کرونا از ابتدای اسفند ماه ۹۸ بسیاری از کسب و کارها با مشکلات جدی روبرو شدند بر همین اساس مقرر شد مهلت سه ماهه‌ای برای پرداخت قبض‌های آب و برق برای مردم در نظر گرفته شود.
وی اضافه کرد: با شیوع بیماری کرونا، میزان بدهی آب مصرفی در بخش‌های خانگی و تجاری استان بوشهر افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است و پرداخت به‌موقع قبض آب از سوی مشترکان کمک شایانی به استمرار خدمات رسانی مطلوب و اجرای طرح‌های متعدد آبرسانی دارد.
حمزه پور تاکید کرد: شرکت آب و فاضلاب از بودجه دولتی بهره‌مند نیست و متکی به پرداخت آب بهای مصرفی شهروندان است به همین دلیل پرداخت به موقع قبض‌های آب روند ارائه خدمات به مردم را افزایش می‌دهد و در جلوگیری از انباشته شدن بدهی‌های آب مصرفی مشترکان نیز نقش مهمی دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: مشترکان این شرکت باتوجه به شروع فصل گرما همراهی لازم نسبت به پرداخت قبض‌های آب مصرفی شامل بدهی‌های قبلی در مهلت تعیین شده اقدام کنند.
حمزه‌پور گفت: بدون شک در فصل گرما مصرف آب افزایش می‌یابد و در این راستا هم استانی‌ها هرچه قدر در مصرف آب صرفه جویی و این مصرف را مدیریت کنند می‌توان با اطمینان بیشتری فصل گرم امسال را همانند سال قبل پشت سر گذاشت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday