فارس/ رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: پیگیری برای آغاز خط دوم آبرسانی از اولویت‌های کار نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است و در این زمینه از از هیچ ظرفیتی دریغ نخواهد شد.

سیدجلیل میرمحمدی، رئیس مجمع نمایندگان استان یزد اظهار داشت: پیگیری برای آغاز خط دوم آبرسانی از اولویت‌های کار نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است و در این زمینه از از هیچ ظرفیتی دریغ نخواهد شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به اینکه یک چهارم آب شرب استان به دلیل فرسودگی شبکه آبرسانی استان از بین می‌رود، افزود: تخصیص اعتبار برای ترمیم و بازسازی شبکه آبرسانی شهری در دستور کار قرار گرفته است.
میرمحمدی ادامه داد: از دیگر مصوبات جلسه نمایندگان مردم در مجلس با مدیران استان، تقویت زیر ساخت شبکه‌های بهداشت و درمان، تخصیص اعتبار برای جبران زیان‌های دانشگاه علوم پزشکی در دوران کرونا و همچنین تکمیل پروژه‌های ناتمام در حوزه بهداشت و درمان بود.
رئیس مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه تاکنون هیچ اقدامی در خصوص مصوبات سفر قبلی ریاست جمهوری به یزد انجام نشده است، گفت: مقرر شد تخصیص بودجه و پیگیری برای تکمیل پروژه‌های ناتمام در دستور کار قرار گیرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today