فارس/ رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: مرکزی را در سازمان به نام «البرز زارعی» نامگذاری کردیم و پیگیر شهید نامیده شدن این مرحوم هستیم.

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری به همراه معاون استاندار و فرماندار و هیات همراه بر سر مزار شادروان البرز زارعی حضور یافته و با غرس نهال یاد این مرحوم را گرامی داشتند.
مسعو منصور در حاشیه کاشت نهال به یاد محروم البرز زارعی با اشاره به سفر قبلی خود به استان که بخش از مراتع و جنگل‌های منطقه خنگ بنار و کوه دیل دچار حریق شده بود، اظهار کرد: شادروان البرز زارعی در عملیات اطفای حریق کوه دیل حضور فعالی داشت که در این عملیات دچار حادثه شد.
وی با بیان اینکه همه تلاشمان را برای درمان این جوان انجام دادیم اما متاسفانه تقدیر بر این قرار گرفت و این جوان دنیا رفت، افزود: در اولین پنجشنبه‌ای که برای من امکان‌پذیر بود تصمیم گرفتم که از طرف سازمان خدمت خانواده این عزیز در شهرستان گچساران برسم و با حضور بر مزار وی حاضر و دیدار به خانواده اش این مصیبت را تسلیت بگویم.
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری با بیان اینکه ما مسوولان به عنوان خادمان آنها در سازمان منابع طبیعی قدرددان این جوانان بی ادعا و رشید هستیم، عنوان کرد: جوانانی که داوطلبانه و بی ادعا برای حفظ طبیعت که انفال و سرمایه بین نسلی است تلاش می کنند.
وی با بیان این که برای احقاق حق البرز از ظرفیت‌های قانونی استفاده می کنیم، ادامه داد: امید است وی به عنوان شهید راه خدمت معرفی شود که یاد و نامش همیشه باقی بماند.
منصور ابراز کرد: مرکزی را در سازمان به نام «البرز زارعی» نامگذاری کردیم و پیگیر شهید نامیده شدن وی هستیم و امروز نیز وظیفه داشتیم بر سر قبر وی حاضر و تسلیتی به خانواده این جوان عرض کنیم.
گفتنی است؛ البرز زارعی طبیعت دوست ۳۸ ساله گچسارانی روز دوازدهم خرداد در حین عملیات اطفای منطقه دیل دچار سانحه سوختگی شد.
این کوهنورد پس از چند روز بستری روز بیست و نهم خرداد در بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان جان باخت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today