باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: طی سال گذشته ۳۴ نفر بر اثر حوادث کار در سطح استان سمنان جان خود را از دست دادند.

مهدی نوروزی مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان با بیان اینکه طی سال گذشته ۳۴ نفر بر اثر حوادث کار در سطح استان سمنان جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: این تعداد نسبت به آمار مشابه سال ۹۷ نشان از افزایش ۱۰ درصدی دارد.
وی درباره آمار تصادفات شهری و جاده‌ای استان طی سال ۹۸ توضیح داد: در سال گذشته تصادفات جاده‌ای پنج هزار و ۸۲۸ نفر را مصدوم کرد و همچنین جان ۳۰۸ نفر را نیز گرفت.
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان با بیان اینکه واژگونی یکی از مهم‌ترین عوامل مرگ و مصدومیت در تصادفات استان سمنان طی سال گذشته بوده است افزود: ۷۰ درصد فوتی‌های تصادف‌های رخ‌داده طی سال گذشته زیر ۵۰ سال عمر داشتند.
نوروزی با اشاره به اینکه ایمنی کار در سطح استان می‌بایست ارتقای جدی یابد تا شاهد تکرار حوادث نباشیم، بیان کرد: استان سمنان به نسبت جمعیتی که دارد رتبه چهارم کشور در زمینه جان‌باختگان حوادث کاری را به خود اختصاص داده که اصلاً قابل قبول نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today