ایسنا/ رییس مرکز بهداشت جیرفت گفت: تعداد هفت مطب پزشک که به تذکرات بازرسان بهداشت محیط بی اعتنایی کرده اند، اخطاریه ۴۸ ساعته پلمب داده شده است.

فرزانه برخوری، رییس مرکز بهداشت جیرفت با اشاره به نظارت جدی بر همه مراکز به خصوص مطب پزشکان، گفت: بازرسان بهداشت محیط از 68 مطب پزشکی، دندانپزشکی، کلینیک و داروخانه در شهر جیرفت بازدید کردند.
رییس مرکز بهداشت جیرفت با تاکید بر اهمیت رعایت فاصله گذاری اجتماعی، افزود: با توجه به اهمیت فاصله گذاری اجتماعی از ابتدای شیوع کرونا ویروس در کشور و شهرستان جیرفت تاکنون طی پنج مرحله از مطب های پزشکی، دندانپزشکی، کلینیک ها و داروخانه ها توسط بازرسان بهداشت محیط بازدید شده است.
برخوری از بازدید اخیر بازرسان بهداشت محیط از مطب پزشکان خبر داد و اظهار کرد: طی بازدید اخیر نیز سه تیم از بازرسان بهداشت محیط از ۶۸ مطب و داروخانه بازدید و تذکرات بهداشتی در خصوص فاصله گذاری اجتماعی به آنها داده شد.
وی پلمب مطب پزشکانی که نسبت به هشدارهای بهداشتی بی توجهی کرده اند را قطعی اعلام کرد و گفت: به چند مطب که به تذکرات بازرسین توجه نکرده اند، اخطار ۴۸ ساعته پلمب داده شده است و در صورت عدم رعایت پروتکل ها و ضوابط بهداشتی طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا شهرستان قطعا پلمب خواهند شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar