بسیج پرس/ فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری چهار توزیع کننده مواد مخدر توسط پلیس ملایر خبر داد.

سرهنگ محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با توزیع‌کنندگان مواد مخدر، با انجام کار اطلاعاتی و هماهنگی لازم با دستگاه قضائی طی اجرای سه طرح ضربتی سوداگران مرگ توسط مامورین شناسائی و دستگیر شدند.
وی افزود: در این خصوص مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر با تلاش اطلاعاتی دقیق از انتقال یک محموله مواد مخدر توسط یک دستگاه خودروی سواری مطلع شده که در یک عملیات ضربتی این خودرو قبل از ورود به شهرستان متوقف و تعداد دو نفر نیز دستگیر و مقدار 30 کیلوگرم مواد مخدر تریاک نیز از آنها کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر ابراز داشت: مامورین کلانتری 11 نیز در حین گشت‌زنی دقیق در یکی از مناطق آلوده یک نفر توزیع کننده مواد مخدر را شناسائی و دستگیر کردند که در بازرسی به عمل آورده از وی مقدار 5 گرم مواد مخدر هروئین کشف شد.
وی ادامه داد: مامورین پاسگاه جوکار نیز در هنگام گشت‌زنی، یک نفر از توزیع‌کنندگان مواد مخدر صنعتی را شناسائی و وی را قبل از اقدام به فرار دستگیر می‌کنند که در بازرسی از وی مقدار 5 گرم مواد مخدر هروئین کشف شد و در این رابطه با تشکیل پرونده هر چهار توزیع کننده مواد مخدر تحویل مراجع قضائی شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today