/ فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق زورگیر با اعتراف به ۵ فقره سرقت در سطح این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به روش زورگیری در منطقه مهرشهر بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۲۲ مهرشهر قرار گرفت.
فرمانده انتظامی کرج افزود: ماموران در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند متهم با زیرنظر گرفتن سوژه‌های خود آن‌ها را در مناطق خلوت و کم رفت و آمد به دام انداخته و با استفاده از سلاح سرد لوازم با ارزش آن‌ها سرفت می‌کند.
سرهنگ گودرزی گفت: ماموران با انجام تحقیقات گسترده میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از مناطق حاشیه نشین شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کرده و به کلانتری منتقل کردند.
او افزود: در تحقیقات اولیه ماموران، متهم منکر هرگونه انجام سرقت شد، اما پس از مواجهه با مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۵ فقره سرقت با شیوه زورگیری اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی کرج گفت: پس از تشکیل پرونده با دستور مقام قضائی متهمان برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday