/ جانشین انتظامی استان البرز از کشف بیش از ۳۶ کیلو گرم تریاک از یک خانواده توزیع کننده مواد مخدر در شهرستان فردیس خبر داد.

سردار سید جعفر حسینی، جانشین انتظامی استان البرز گفت: در پی اعلام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان مبنی بر انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر به شهرستان فردیس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.
جانشین انتظامی استان افزود: ماموران با بررسی موضوع متوجه شدند فردی در پوشش مسافرت خانوادگی اقدام به انتقال مقدار قابل توجهی تریاک به وسیله یک دستگاه خودرو ام وی ام می‌کند که بلافاصله وارد عمل شده و با استقرار در محور‌های ورودی شهرستان موفق به شناسایی خودرو مورد نظر شدند.
سردار حسینی گفت: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت خودرو متهمان در جلوی منزل آن‌ها در نیمه‌های شب وارد عمل شده و در یک عملیات غافلگیرانه ۳ متهم را دستگیر کردند.
او افزود: در بازرسی از خودرو و منزل متهمان مقدار ۳۶ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف شد که پس از تکمیل پرونده به همراه متهمان به مراجع قضائی تحویل می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday