/ فرمانده انتظامی البرز از کشف ۱۶۴ کیلو تریاک از یک دستگاه خودرو ۴۰۵ در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان نظرآباد متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، از فعالیت فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر در شهرستان سیرجان استان کرمان که اخیرا نیز مقدار قابل توجهی مواد مخدر تهیه و درصدد انتقال آن با یک دستگاه خودرو ۴۰۵ به استان البرز و استان‌های شمالی کشور است مطلع شدند.
فرمانده انتظامی البرز افزود: موضوع بلافاصله با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان هماهنگ و با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی لحظه به لحظه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نظرآباد، اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان به محور بندرعباس –سیرجان اعزام و به صورت نامحسوس اقدام به پایش خودرو‌های عبوری کردند.
سردار محمدیان گفت: پس از چندین ساعت کنترل خودرو‌های عبوری در نهایت خودرو مورد نظر شناسایی و در محاصره کامل خودرو‌های پلیس در یک موقعیت مناسب متوقف و راننده آن دستگیر شد.
او افزود: در بازرسی از این خودرو، مقدار ۱۶۴ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای درزیر صندلی جاساز شده بود کشف شد.
فرمانده انتظامی البرز گفت: متهم به همراه مواد مخدر مکشوفه برای تحقیقات بیشتر به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان منتقل شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday