/ مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز اعلام کرد: از مجموع ۹۲۸ کیلومتر راه روستایی این استان ۷۵۰ کیلومتر آن آسفالته است.

گودرزی محمودی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز در جریان بازدید سرزده معاون راه روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از طرح های دردست اجرای طرح ابرار در استان البرز افزود: در اجرای طرح ابرار تمام راه های روستایی البرز بهسازی و آسفالت می شود.
وی ادامه داد : اکنون ۲۲ کیلومتر از راه های شوسه روستایی استان البرز در دست بهسازی و آسفالت قرار دارد و مابقی راه های به تدریج بهسازی خواهد شد.
شعبانعلی خاوری معاون راه روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در حاشیه بازدید از طرح های ابرار و ساخت و توسعه راه های روستایی در شهرستانهای طالقان و اشتهارد گفت: تلاش مضاعفی برای اجرای طرح ابرار و بهسازی راه های فرعی و روستایی در سطح کشور در حال انجام است که در این خصوص اقدامات خوبی در استان البرز انجام شده است.
در این بازدید محمودی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گزارشی از روند اجرای آسفالت در روستاهای حسن آباد آنتنی واقع شهرستان اشتهارد و محور روستایی جوستان، گراب و گته ده در شهرستان طالقان ارائه کرد.
استان البرز ۲۸۸ روستا دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday