/ به علت شیوع ویروس کرونا و توصیه‌های اکید مسئولان و متخصصان امور بهداشتی و درمانی مبنی بر پرهیز از برگزاری تجمعات باهدف جلوگیری از گسترش بیماری که منجر به توقف موقت برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شده است، آیت‌الله حسینی همدانی در قالب هفدهمین خطبه مکتوب جمعه توصیه‌ها و تذکراتی را بیان کرد.

آرام‌آرام به مرحله بعدی انتخابات نزدیک می‌شویم و مردم در حوزه انتخابیه کرج باید مثل گذشته دقت لازم را داشته باشند. وضعیتی که کرونا به وجود آورده نباید ما را از مسائل اصلی غافل کند. مجلس بسیار مهم است و انتخاب ما تأثیرگذار است. ملاک‌ها و شاخص‌هایی که دادیم را فراموش نکنید. اگرچه شنیده می‌شود و گزارش‌هایی از عملکرد افراد وابسته به کاندیداها و خود آنان به گوش می‌رسد که خوشایند نیست.
افرادی که تلاش می‌کنند در مسند قانون‌گذاری بنشینند نباید برخلاف قانون عمل کنند. البته این حرکات از چشم شورای نگهبان دور نیست. آنچه مهم است این است که مردم با بصیرت عمل کنند و رصد کنند چه کسانی از کاندیداها حمایت می‌کنند خود معیار خوبی برای انتخاب خواهد بود.
تذکری هم به دستگاه‌ها عرض می‌کنم که در اختیار گذاشتن امکانات مادی و معنوی شهر و استان به کاندیداها جرم است و قابل‌پیگیری است که اخیراً در بعضی مناطق شهرداری اتفاق افتاده که دستگاه مربوطه به جد پیگیری کند و امیدوارم بعضی اخبار که حکایت می‌کند از پرداخت کمک‌های نقدی به کاندیداها برای انتخابات، راست نباشد که این جرم بزرگ و دست‌اندازی به بیت‌المال است و قابل‌پیگیری.
اگر کاندیداها به خاطر خدا و انجام‌وظیفه وارد عرصه شده‌اند پس نباید لابی‌گری و بده بستان داشته باشند و باید سالم و پاکیزه عمل کنند و نتیجه را به تدبیر الهی واگذار کنند قطعاً خدای تعالی مدافع اهل ایمان است. لذا همین را هم دوستان معیار قرار دهند کسانی که راه می‌افتند خارج از چهارچوبِ تبلیغاتِ قانونی اقدام می‌کنند صلاحیت لازم را ندارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday