/ نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تراکم جمعیتی در استان البرز یک مشکل جدی است، افزود: این مسئله موجب شده که شهر جدید هشتگرد دچار کمبودهایی مانند نبود آرامستان و یا مشکلات مهم در بخش آموزش باشد.

علی حدادی نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان اظهار کرد: بازنشستگان این عرصه همیشه در دفاع از نظام پیشقدم هستند بنابراین رفع مشکلات آنها باید در اولویت کاری مسئولان باشد.
وی در ادامه با اشاره به روند نگران کننده افزایش جمعیت در شهر جدید هشتگرد گفت: این شهر با توجه به روند سریع افزایش جمعیت که اغلب آنها مهاجر هستند با مشکلات جدی مواجه شده و باید برای نجات این شهر چاره جویی کرد.
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شوای اسلامی با تاکید بر اینکه تراکم جمعیتی در استان البرز یک مشکل جدی است، افزود: این مسئله موجب شده که شهر جدید هشتگرد دچار کمبودهایی مانند نبود آرامستان و یا مشکلات مهم در بخش آموزش باشد.
وی با بیان اینکه مشکلات فرهنگی شهر جدید هشتگرد را نباید دست کم گرفت عنوان کرد: در بخش خدمات حمل و نقل نیز این شهر با چالش‌های جدی مواجه است، خدمات دهی، تامین آسایش و آرامش مردم این شهرازمطالبات خانواده شهدا است.
حدادی با بیان اینکه خدمات رسانی مناسب به مردم و رفع مشکلات آنها نمایانگر کارآمدی نظام است بیان کرد: امید است مجلس یازدهم با روحیه انقلابی و ارزشی در کنارمردم حرکت کند و اگر زمانی نیاز به اصلاح قوانین و یا طرح لوایح در راستای خدمت دهی به مردم از جمله عزیزان ایثارگر و خانودا ه شهدا باشد در آن بخش به نمایندگی از مردم در مجلس عمل خواهیم کرد.
وی با تاکید بر اینکه درموضوع اشتغال به ویژه برای فرزندان شهدا و ایثارگران با جدیت کار خواهیم کرد، گفت: توسعه اشتغال در بخش‌های مختلف استان از جمله صنعت، کشاورزی و گردشگری مدنظر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday