ایرنا/ فرمانده انتظامی شاهین‌دژ گفت: یک سارق حرفه‌ای ساختمان‌های نیمه‌کاره و خانه باغ‌های این شهرستان با تلاش ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

مجید عمرانزاده، فرمانده انتظامی شاهین‌دژ اظهار کرد: در پی وصول گزارش چند فقره سرقت از ساختمان و خانه‌باغ‌های نیمه‌کاره در شاهین‌دژ، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت و پلیس‌ آگاهی با انجام تحقیقات و بررسی فعالیت‌های متهمان سابقه‌دار به سرنخ‌هایی راجع به متهم و محل اختفای وی دست یافت.
وی با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهم و دستگیری وی، اضافه کرد: متهم دستگیر شده تاکنون به ۱۵ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و سه فقره سرقت از منازل این شهرستان اعتراف کرده ‌است.
فرمانده انتظامی شاهین‌دژ با بیان اینکه دو نفر مالخر نیز در اعترافات این سارق نیز شناسایی و دستگیر شده‌اند، اضافه کرد: فرد سارق اموال را زیر قیمت بازار به مالخران فروخته و پول آن را صرف هزینه خرید مواد مخدر می‌کرد.
وی با بیان اینکه اموال کشف شده از متهمان به مالباختگان عودت داده شد، تاکید کرد: این سارق پس از تشکیل پرونده و تکمیل بازجویی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
عمران‌زاده اظهار کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today