هرمز/ فرماندار خمیر گفت: با هماهنگی هایی که با فرماندار لارستان و ستاد بحران استان فارس و هرمزگان برای مهار آتش سوزی کوه شب در رویدر انجام شده، یک فروند بالگرد از مرکز استان فارس به محل وقوع آتش سوزی اعزام شده است.

میرهاشم خواستار، فرماندار خمیر اظهار کرد: با هماهنگی‌هایی که با فرماندار لارستان و ستاد بحران استان فارس و هرمزگان برای مهار آتش سوزی کوه شب در رویدر انجام شده، یک فروند بالگرد از مرکز استان فارس به محل وقوع آتش سوزی اعزام شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه محل وقوع آتش سوزی در محدوده شهرستان لارستان استان فارس واقع شده است، پس از هماهنگی با فرماندار لارستان و ستاد مدیریت بحران استان فارس،یک فروند بالگرد از این استان به منطقه صعب العبور رویدر اعزام شده است.
میرهاشم خواستار همچنین گفت: علاوه بر بالگرد نیروهای امدادی نیز برای مهار آتش‌سوزی همراه با بالگرد از شهرستان لارستان به منطقه اعزام خواهند شد و امیدواریم آتش سوزی تا امشب به طور کامل مهار شود.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان خمیر همچنین در تماس تلفنی با فرماندار لارستان اعلام کرد: شهرستان خمیر آمادگی هرگونه همکاری جهت تامین نیرو، تجهیزات و همچنین تامین آذوقه نیروهای امدادی تا مهار کامل آتش سوزی را دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today