فارس/ تنش های لفظی مربیان و بازیکنان دوتیم فوتسال مس سونگون ورزقان و گیتی پسند اصفهان با حضور و مدیریت هوشمندانه پلیس پایان یافت.

فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفتِ: بازی دو تیم فوتسال مس سونگون ورزقان و گیتی پسند اصفهان در سالن ورزشی شهیدپورشریفی تبریز با قهرمانی تیم مس سونگون به پایان رسید.
وی افزود: در این مسابقه که برای رعایت پروتکل های بهداشتی بدون تماشاگر برگزار می شد به دلیل حساسیت بازی و تعیین تکلیف قهرمانی مسابقات از اول بازی مشاجره های لفظی بین مربیان و بازیکنان این دو تیم وجود داشت که با حضور به موقع و میانجیگری و مدیریت هوشمندانه پلیس مستقر در سالن موضوع بدون هیچگونه اتفاق خاصی پایان یافت.
نوروزی گفت: جشن قهرمانی در سالن برگزار و هیچگونه درگیری بین بازیکنان و یا پلیس اتفاق نیفتاد.
گزارشه حاکی از ایاست، این دیدار که در وقت‌های قانونی به تساوی سه بر سه انجامیده بود در ضربات پنالتی با برتری 6 بر پنج مس سونگون همراه شد تا با احتساب برد چهار بر سه مس در اصفهان، این تیم سومین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر فوتسال را جشن بگیرد.
اما این بازی بسیار حاشیه دار بود، پس از پایان این بازی و در حالی که دو تیم به رختکن رفته بودند اعضای تیم‌های مس و گیتی پسند با یکدیگر درگیر شده و کار به دخالت ماموران نیروی انتظامی کشید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today