باشگاه خبرنگاران/ فرماندار چابهار گفت: با توجه به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در روزهای اخیر استفاده از ماسک در اماکن عمومی و ادارات اجباری است.

رحمدل بامری، فرماندار چابهار اظهار کرد: استفاده از ماسک در ادارات و مراکز تجمعی چابهار، همچنین در آژانس‌های مسافری چابهار اجباری است و در صورت رعایت نکردن این مورد شدیدا برخورد خواهد شد.
وی بیان کرد: علاوه‌بر استفاده از ماسک، مسافرگیری بیش از سه نفر در تاکسی‌های داخل شهر چابهار برای مقابله با ویروس کرونا ممنوع است و فاصله گذاری اجتماعی نیز باید رعایت شود.
فرماندار چابهار گفت: استفاده از ماسک شیوه موثر بازدارنده از کروناست و می‌طلبد که این عادت رفتاری در تمامی اماکن عمومی و نهادهای اجرایی با حساسیت اعمال شود و نیاز است مسئولان نیز بر حسن اجرای آن نظارت جدی داشته باشند.
وی ادامه داد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل بهداشتی در دفاتر پیشخوان، پلیس +۱۰، تمامی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان از جمله راهکارهای مهم در مقابله با شیوع ویروس کروناست.
بامری تصریح کرد: ضدعفونی تاسیسات شهری، اتوبوس‌ها و خودروهای عمومی که از بهمن پارسال آغاز شده باید همانند گذشته توسط شهرداری و شبکه بهداشت انجام شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today